Peugeot Partner Tepee

Peugeot Partner Tepee Leasing

Peugeot Partner Tepee Active

Stylowe nadwozie, innowacyjne wnętrze i wydajny silnik. To trzy fundamenty nowoczesnego projektu o nazwie Peugeot Partner Tepee. Masywny zderzak, obszerny grill oraz wysoko umieszczone reflektory stanowią jasny przekaz – Partner to solidne auto, które nie zawiedzie na żadnej trasie.

 

Komfort dostosowany do Twoich potrzeb

Wnętrz partnera Tepee to wygodne, regulowane fotele, przyciemniane szyby w przedziale pasażerskim i nowoczesny system multimedialny jako opcja dodatkowa. Wybierz Partnera z dotykowym ekranem LCD, zestawem głośnomówiącym bluetooth i technologią Mirror Screen, by podróżować jeszcze wygodniej.

Partner Tepee zrobi dobre wrażenie od samego początku i przywita Twoich pasażerów praktycznymi drzwiami przesuwnymi z prawej i lewej strony. Z tyłu znajdują się duże drzwi skrzydłowe. Możesz liczyć również na manualną klimatyzację, elektrycznie regulowane lusterka boczne oraz zdalnie sterowany centralny zamek – to wszystko na standardowym wyposażeniu wersji Active. Wygodnym wnętrzem może się naraz cieszyć nawet siedmiu podróżujących.

 

Silniki zgodne z Euro 6

Peugeot Partner jest dostępny z nowoczesnymi jednostkami napędowymi, które spełniają restrykcyjne wymagania normy Euro 6. Dzięki temu pojazd produkuje minimalną ilość CO2, a do tego zaskakuje niskim spalaniem. Jesteś gotowy, by wypróbować auto, które łączy doskonałą dynamikę z wzorową ekonomią? W takim razie wybierz Partnera Tepee z silnikiem benzynowym VTi lub dieslem BlueHDi i ciesz się mocą nawet 120 KM przy średnim spalaniu 6,5 litra/100 km w cyklu mieszanym.

Partner 1.6 VTi Active
Marka, model: PEUGEOT Partner Tepee
Cena katalogowa: 58 292zł netto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
Raty leasingowe: 885zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
Raty leasingowe: 614zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na Partner-a Tepee

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.