Opel Adam

Opel ADAM leasing

Opel Adam dostępny jest w szerokiej gamie silników, zarówno wysokoprężnych, benzynowych, jak i z fabrycznie zainstalowaną instalacją gazową, które zapewniających moc od 90 do 115 KM. Kierowcy do wyboru mają 5- i 6-stopniową manualną skrzynię biegów oraz 5-stopniową automatyczną skrzynię Easytronic.

Miejskie auto od Opla dostępne jest w kilku wersjach. Podstawowy Opel Adam to idealny wybór dla osób ceniących prostotę, którym zależy przede wszystkim na komfortowej i oszczędnej jeździe po mieście. Adam Jam Unlimited pozwala na spersonalizowanie wyglądu samochodu poprzez wybór kolorów poszczególnych elementów nadwozia oraz wystroju wnętrza. Glam to elegancka wersja Adama, która została wyposażona w chromowane elementy ozdobne igustowne elementy tapicerek. Z kolei Opel Adam Slam charakteryzuje się dynamiczną sylwetką i sportowym zawieszeniem.

Jak na miejski samochód przystało, Opel Adam posiada tryb dodatkowego wspomagania układu kierowniczego City, który znacznie ułatwia manewrowanie przy niskich prędkościach. Idealnie uzupełnia się on z systemem wspomagania parkowania, który wykrywa dostępne miejsca. Wygodę podczas poruszania się w miejskich korkach zapewniają regulowane, komfortowe fotele, zarówno skórzane, jak i materiałowe. Opel Adam może zostać dodatkowo wyposażony w zintegrowany bagażnik rowerowy FlexFix, który znacznie ułatwi rowerowe wypady za miasto. A panoramiczne okno dachowe pozwala cieszyć się pięknymi widokami w całej okazałości.

Adam 1.2 EU6
Marka, model: OPEL Adam
Cena katalogowa: 43 500 zł brutto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1% = 435 zł brutto
59 x : 610zł brutto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
59 x : 409zł brutto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Adam 1.0 T SIDI Jam Unlimited S&S 90KM
Marka, model: OPEL Adam
Cena katalogowa: 61 000 zł brutto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
59 x : 853zł brutto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
59 x : 569zł brutto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na Adam-a

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.