Mercedes Vito

Mercedes Vito Leasing

Mercedes Vito Furgon

Czy Mercedes Vito to najlepsze auto użytkowe na rynku? Wielu właścicieli odpowiada twierdząco na tak postawione pytanie. Czym zachwycił ich ten niezwykły model? Vito z nadwoziem Furgon to znacznie więcej niż elegancki design i znaczek Mercedesa.

 

Ekonomiczny, oszczędny i nowoczesny

Każdy przedsiębiorca ceni skuteczne rozwiązania w niskiej cenie. Projektanci Mercedesa doskonale to rozumieją, dlatego stworzyli auto, które efektywnie wesprze Twój biznes bez pochłaniania dużych środków na paliwo. Vito Furgon jest dynamiczny i pojemny, a przy tym bardzo oszczędny. Do pokonania 100 km wystarczy mu nawet 5,7 litra. To nie jedyny ekonomiczny plus. Warto dodać, że przebiegi międzyprzeglądowe Vito to nawet 40 000 km. Dodatkowo auto zostało pokryte skuteczną warstwą chroniącą przed korozją. To oznacza, że kupując Mercedesa Vito zyskujesz niezawodne narzędzie pracy na długie lata.

 

Trzy warianty napędowe

Szukasz auta z napędem na przednie koła czy uważasz, że napęd na tylną oś sprawdzi się lepiej? A może interesują Cię tylko modele 4×4? Niezależnie od odpowiedzi mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Vito Furgon to jedyne auto dostawcze w tym segmencie dostępne we wszystkich trzech wariantach.  Wybierz też jeden z pięciu wydajnych silników Mercedesa. Najmocniejsza jednostka oferuje aż 190 KM. Ponadto możesz prowadzić auto z precyzyjną sześciobiegową przekładnią lub automatyczną skrzynią 7G-Tronic Plus. Zamów dokładnie takiego Mercedesa Vito, jakiego potrzebuje Twój biznes.

Vito 109 CDI 447.601
Marka, model: MERCEDES-BENZ Vito 109 CDI/BlueTEC Euro 6
Cena katalogowa: 83 500 zł netto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
Raty leasingowe: 1115zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
Raty leasingowe: 729zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na VITO

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.