Mercedes Citan

Mercedes Citan Leasing

Mercedes Citan Tourer

Gdy pytasz o wygodne, miejskie auto dostawcze Mercedes ma dla Ciebie gotową odpowiedź. Brzmi ona: Citan Tourer. To samochód, który powstał po to, by zapewnić Ci profesjonalną jakość transportu osób i towarów. Możesz liczyć na najwyższy komfort za kółkiem i mieć pewność, że podróżujący czują się równie dobrze. Zadbają o to podgrzewane fotele kierowcy i pasażera, ergonomiczny rozkład półek i schowków oraz wydajny system wentylacji z klimatyzacją manualną.

 

Aż siedem miejsc siedzących lub 3500 litrów ładunku

Mercedes Citan Tourer na każdym kroku udowadnia, że jest doskonałym wyborem dla biznesu potrzebującego solidnego dostawczego auta miejskiego. Tourer sprawdzi się w wielu branżach, dzięki obszernej przestrzeni ładunkowej i dwóm długościom do wyboru. Maksymalna wysokość części towarowej to 1,26 m, a długość 2,14 m. Dzięki temu zmieścisz aż 3500 litrów towaru o wadze 715 kg. A może zależy Ci przede wszystkim na dużej liczbie miejsc siedzących? W takim razie wybierz extra długą wersję nadwozia, która umożliwi wygodne podróżowanie aż siedmiu osobom. Zabierz ze sobą duży zespół pracowników albo rodzinę i znajomych. Citan Tourer sprawdzi się w pracy i w czasie wolnym.

 

Imponująca oszczędność i przyjemna dynamika

Citan zaimponuje Ci dynamiką jazdy i niskim zużyciem paliwa. Co powiesz na to, by tankować zaledwie 4,3 l/100 km w cyklu mieszanym? A może bardziej trafia do Ciebie moc 114 KM? W wachlarzu mocnych jednostek silnikowych Mercedesa z łatwością znajdziesz opcję dopasowaną do Twojego stylu jazdy.

Citan 108 CDI 415.601
Marka, model: MERCEDES-BENZ Citan 108 CDI Euro 6
Cena katalogowa: 55 900 zł netto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
Raty leasingowe: 839zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
Raty leasingowe: 579zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na Mercedes Citan

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.