Ford Tourneo Courier

Ford Tourneo Courier Leasing

Ford Tourneo Courier Sport

Ford Tourneo Courier ma wszystko czego potrzebuje pięć podróżujących osób. Duża przestrzeń, wygodne fotele i ogromny bagażnik to tylko początek długiej listy zalet. Kolejny plus zauważysz już w trakcie wsiadania – wygodne tylne drzwi przesuwne gwarantują łatwy dostęp do wnętrza. Chcesz przewieźć rower, meble albo dużą ilość walizek? System konfiguracji siedzeń umożliwi realizację każdego podróżnego scenariusza.

Nowoczesne systemy multimedialne

Ford Tourneo Courier jest pełen nowoczesnych rozwiązań, a wygodne sterowanie systemami gwarantuje intuicyjny panel na desce rozdzielczej. Wśród standardowych rozwiązań wersji Sport warto zwrócić uwagę na radio z bluetoothem i USB, które pozwala na łatwe odtwarzanie ulubionych utworów z niemal dowolnego urządzenia. Dodatkowo zestaw można rozszerzyć o system Ford Sync z wbudowanym zestawem głośnomówiącym.

Cenione jednostki napędowe

Nagradzany silnik EcoBoost czy mocna i oszczędna jednostka wysokoprężna Duratorq? Wybór nie jest łatwy, ale w tym wypadku nie ma złych decyzji! Silniki Forda spalą średnio zaledwie 3,8 l oleju lub 5,1 l benzyny na 100 km. Możesz przy tym liczyć nawet na 100 KM i prędkość maksymalną 173 km/h. Postaw na Forda Tourneo i zobacz, jak można oszczędzać na każdym kilometrze zachowując doskonałą dynamikę i najwyższą przyjemność z jazdy.

Skuteczne systemy wspomagania

Ford Tourneo Courier Sport zaskoczy Cię stabilnym torem jazdy w trudnych warunkach i pozwoli na sprawne ruszenie pod wzniesienia. W trakcie nagłej sytuacji na drodze możesz liczyć na maksymalne skrócenie drogi hamowania. To efekt pracy sprawdzonych systemów wspomagania, dzięki którym zawsze bezpiecznie dojedziesz do celu.

Tourneo Courier 1.0 EcoBoost Ambiente
Marka, model: FORD Tourneo Courier
Cena katalogowa: 38 599 zł netto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
Raty leasingowe: 572zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
Raty leasingowe: 395zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na Ford Tourneo Courier

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.