Fiat Talento Leasing

Fiat Talento Zabudowa Brygadowa

Zakup Fiata Talento to ważny krok na drodze do zbudowania efektywnego biznesu. Wybierz wersję z zabudową brygadową, by łatwo przetransportować do klienta zespół fachowców wraz z niezbędnym towarem i narzędziami pracy. Talento oferuje aż 4 m3, które łatwo zapełnisz ciężkim sprzętem – drzwi tylne otwierają się pod kątem 180°/250°, dając perfekcyjny dostęp do przedziału ładunkowego. Jednocześnie pojazdem może podróżować aż sześć osób.

 

Design, który wzbudza szacunek

Z dumą podjedziesz do klienta – design Talento został stworzony, by podkreślać profesjonalizm właściciela. Auto jest dostępne w kilku atrakcyjnych opcjach kolorystycznych, więc łatwo wybierzesz barwę pasującą do identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa.

 

Nowa technologia silników Fiata

Twin Turbo i Euro 6 to pojęcia, które pozwalają zrozumieć, dlaczego silniki Fiata działają tak wydajnie. Pierwsza nazwa to technologia podwójnej turbiny, zapewniająca optymalną dynamikę na każdym etapie jazdy. Natomiast certyfikat Euro 6 jest gwarancją, że napęd produkuje minimalną ilość związków szkodliwych dla środowiska. Wybierz jeden z silników EcoJet lub MultiJet i na co dzień wykorzystuj moc nawet 145 KM.

 

Wnętrze pełne praktycznych rozwiązań

Fiat Talento jest gotowy do pracy o każdej porze dnia i nocy. Zawsze pewnie ruszy w drogę i będzie Cię wspierać w wykonywaniu zawodowych obowiązków podczas postoju. Wykorzystaj zalety funkcjonalnej kabiny. Zamień centralny fotel w wygodny stolik pod laptopa i sprawnie wypełnij dokumenty dzięki dedykowanemu uchwytowi. Wykorzystaj liczne schowki, by przewozić niezbędne akcesoria i umil sobie pracę z systemem multimedialnym sterowanym za pomocą siedmiocalowego dotykowego ekranu.

Talento 1.6 Ecojet L1H1 SX

Marka, model: FIAT Talento 1.6 Ecojet Euro 6
Cena katalogowa: 92 500 zł netto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
Raty leasingowe: 1339zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
Raty leasingowe: 912zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na Talento

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.