Fiat Fiorino

Fiat Fiorino Leasing

idealna propozycja dla firm i przedsiębiorców

Fiat Fiorino Adventure

Fiat Fiorino to dynamiczne i zwrotne auto, które doskonale odnajduje się w przestrzeni miejskiej. Aż trudno uwierzyć, że tak zwinny pojazd jest w stanie przewieźć tyle towaru! Przedział ładunkowy ma długość 1,52 m, szerokość 1,42 a wysokość 1,21. W praktyce daje to nawet 2,8 m3 pojemności przy złożonym siedzeniu pasażera. Łatwo przewieziesz produkty dla klientów, paczki do adresatów lub walizki podróżujących. Fiorino został wyposażony w drzwi dwuskrzydłowe otwierane pod kątem 180° oraz drzwi przesuwne z boku. Na życzenie, samochód może otrzymać drugą parę drzwi przesuwnych.

 

Nowoczesne oblicze ekonomicznej jazdy

Preferujesz auta z silnikiem diesla czy wolisz benzynę lub metan? Fiat Fiorino może być napędzany trzema rodzajami paliw, a łącznie do wyboru otrzymujesz aż sześć jednostek silnikowych. Oszczędne jednostki zaskoczą Cię niskim spalaniem, a jeśli chcesz obniżyć zużycie paliwa jeszcze bardziej, wybierz nowoczesną przekładnię Comfort-Matic. To skrzynia, która łączy precyzję manualnego drążka z wygodą automatu. Przekładnia Comfort-Matic nie wymaga używania sprzęgła, pozwalając na jeszcze wygodniejszą jazdę po mieście i bardziej ekonomiczne zmiany biegów.

 

Pełen pakiet bezpieczeństwa

Na standardowym wyposażeniu auta znajdują się cztery poduszki powietrzne. Opcjonalnie komplet możesz rozszerzyć o poduszki boczne. Skuteczną ochronę zapewnią też trzypunktowe regulowane pasy bezpieczeństwa. Na straży podróżujących i cennego towaru stoi też zaawansowany system hamowania zawierający tarczowe hamulce przednie i bębnowe tyle, wspomagane przez ABS z EBD.

Fiorino 1.3 MJ Base

Marka, model: FIAT Fiorino 1.3 MJ Euro 6
Cena katalogowa: 42 350 zł netto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
Raty leasingowe: 626zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
Raty leasingowe: 430zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na Fiorino

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.