Fiat Ducato leasing

Dutacto w wariantach furgon, brygadówka, kabina.....

Fiat Ducato Furgon

Projektanci Fiata wiedzą, jak ważny jest wizerunek. Właśnie dlatego stworzyli auto, które podczas każdego zlecenia będzie wspierać renomę Twojego przedsiębiorstwa jako firmy profesjonalnej i nowoczesnej. Zawodowa estetyka idzie w parze z najwyższą funkcjonalnością. Reflektory LED skutecznie oświetlają drogę i są stylowym dodatkiem do designu, natomiast obszerna osłona chłodnicy gwarantuje łatwy dostęp do komory silnika i istotnie zwiększa przepływ powietrza.

 

Wygodna praca każdego dnia

Ducato został stworzony do wielu godzin pracy za kółkiem. Zapewnia kierowcy optymalną pozycję i wygodne wsparcie dla kręgosłupa. To zasługa licznych ustawień. Możesz dopasować zarówno wysokość, jak i głębokość siedzenia oraz wyregulować odcinek lędźwiowy. Dodajmy do tego osiową regulację kierownicy, a stanie się jasne, że Ducato to auto wygodne dla każdego kierowcy. A może masz jeszcze wyższe oczekiwania? Ten model chętnie im sprosta. Postaw na siedzenie z amortyzacją, ogrzewaniem lub regulowanym podłokietnikiem.

 

Łatwy dostęp do części towarowej

Czego jeszcze możesz oczekiwać od furgonu? Oczywiście dużej ładowności i dobrego dostępu do części towarowej. Fiat Ducato nie zawiedzie Cię na tym polu. Auto może przewieźć towar o wadze nawet 2200 kg. Dla najbardziej wymagających biznesów przygotowano opcję Ducato Maxi z mocniejszym zawieszeniem i 16-sto calowymi kołami. Drzwi przesuwne w trzech wymiarach zagwarantują wygodną pracę, a osiem pojemności do wyboru i trzy rozstawy osi sprawią, że łatwo wybierzesz wersję dopasowaną do charakterystyki zleceń.

Ducato 30 MJ L1H1

Marka, model: FIAT Ducato 30 MultiJet Euro 6
Cena katalogowa: 71 500 zł netto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
Raty leasingowe: 1059zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
Raty leasingowe: 729zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na Ducato

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.