Fiat Doblo leasing

dla firm już od 505zł netto mc

Fiat Doblo Lounge

Fiat Doblo zachęca do wyruszenia w trasę miłym dla oka, opływowym designem. Wyraziste nadkola i duże okna wyróżniają go wśród konkurencyjnych modeli, a wersja Lounge dodatkowo kusi 16-sto calowymi felgami ze stopów lekkich i lusterkami w kolorze nadwozia. Wzrok przyciąga również ogromny bagażnik. Wizualne wrażenia potwierdzają pomiary – przestrzeń bagażowa Doblo zmieści nawet 790 litrów. To wystarczająco dużo, by wyruszyć w daleką podróż z paczką znajomych lub wykorzystywać auto na co dzień do transportu towarów. Doblo z chęcią wykona każde zadanie.

 

Praktyczne i nowoczesne wnętrze

Fiat Doblo jest odpowiedzią na pytanie o to, jak jeździć wygodnie i bezpiecznie. Radio Uconnect zostało wyposażone w duży dotykowy ekran i złącze bluetooth, dzięki któremu można podłączyć dowolny sprzęt mobilny. Nad przestrzenią bagażową znajduje się praktyczna, solidnie wykonana półka, a szyby są sterowane elektronicznie – również z tyłu. W trakcie upałów niezastąpiona okaże się automatyczna klimatyzacja. Z tych wszystkich udogodnień może skorzystać nawet siedmiu pasażerów!

 

Ciche i ekonomiczne jednostki napędowe

Wciśnij pedał gazu a Twój Fiat Doblo pewnie ruszy do przodu napędzany silnikiem Diesla 1.4 z technologią MultiJet II o mocy 95 KM lub 120 KM. Możesz też wybrać jednostkę benzynową 1.4 95 KM albo 120 KM. Innowacyjne wtryskiwacze pozwalają na zmniejszenie spalania i ograniczenie ilości spalin. Silniki Fiata pracują cicho i gwarantują przyjemność jazdy na długiej trasie międzymiastowej, jak i metropolitalnym gąszczu.

Doblo 1.3 MJ Base

Marka, model: FIAT Doblo Cargo 1.3 MJ Euro 6
Cena katalogowa: 49 200 zł netto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
Raty leasingowe: 732zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
Raty leasingowe: 505zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na Doblo

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.