Citroen Jumpy

Citroen Jumpy Leasing

Citroen Jumpy

Świeża linia Citroena cieszy oko, ale jeszcze większe wrażenie robi wnętrze modelu Jumpy. Kabina auta stanowi praktyczne biuro, pełne wygodnych schowków i nowych technologii. Czym jeszcze zaskoczy Cię ten model?

 

Ogromny przedział towarowy

Citroen Jumpy został stworzony dla osób, które szukają wszechstronnego, funkcjonalnego samochodu o dużej przestrzeni załadunkowej. Ten model przewiezie dla Ciebie nawet 1400 kg. Towar o tak dużej masie zmieścisz na 6,6 m3. Wciąż mało? W takim razie zabierz ze sobą przyczepę i pociągnij nawet 2,5 tony. Jumpy to solidny pracownik, który nie boi się trudnych wyzwań.

 

Dopasowany do potrzeb Twojego biznesu

Auto jest dostępne w trzech rozmiarach nadwozia. Wybierz rozstaw osi 2,92 m lub 3,27 m. Od Ciebie zależy również długość części tylnej – postaw na 0,8 m lub 1,15 m. Mała i średnia opcja bez problemu zmieszczą się na każdym parkingu podziemnym. Jednocześnie nie brak im mocy i wytrzymałości. Ładowność 1400 kg dotyczy również modelu XS! Wnętrze przestrzeni ładunkowej może być dodatkowo wykończone ochronną warstwą drewna surowego lub powlekanego.

 

Ekologiczna moc i satysfakcjonująca dynamika

Niska emisja azotu i CO2 sprawiają, że silniki Citroena spełniają wysokie standardy normy Euro 6. Katalizator SCR i wydajny filtr cząstek stałych redukują emisję szkodliwych substancji nawet o 90%. A to tylko jedna z wielu zalet jednostek napędowych, z którymi dostępny jest Jumpy. Silniki BlueHDi zaskoczą Cię również niewielkim spalaniem, które w cyklu mieszanym może wynieść zaledwie 5,1 l/100 km. Ekonomia jazdy idzie w parze z doskonałą dynamiką. To jedno z tych aut, które prowadzi się z przyjemnością zarówno w mieście, jak i na długiej trasie.

Jumpy 1.6 BlueHDi XS 2,6t Comfort
Marka, model: CITROEN Jumpy 1.6 BlueHDi Euro 6
Cena katalogowa: 83 500 zł netto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
Raty leasingowe: 1269zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
Raty leasingowe: 879zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na Citroen Jumpy

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.