Citroen Jumper

Citroen Jumper Leasing

Citroen Jumper Van

Citroen Jumper Van przyciąga wzrok interesującą linią, ale estetyka jest tu tylko dodatkiem do szerokiej gamy rozwiązań użytkowych. Każdy element tego pojazdu został zaprojektowany tak, by auto stanowiło profesjonalne narzędzie pracy. Jumper zachwyca ładownością i wygodą użytkowania. Jak dużej przestrzeni potrzebujesz? Ten niezwykły Van jest dostępny z nadwoziem w aż czterech długościach, trzech wysokościach i trzech opcjach rozstawu osi. Przedział towarowy oferuje aż 17 m3.

 

Najwyższy komfort kierowcy i pasażerów

Citroen Jumper proponuje wszystkim podróżującym wysoki poziom wygody nawet na bardzo długich trasach. Zmienna amortyzacja fotela kierowcy, regulacja odcinka lędźwiowego, podręczne gniazda i schowki (w tym jeden klimatyzowany) to rozwiązania, które doceni każda osoba spędzająca wiele godzin za kierownicą. Jumper gwarantuje wygodę również na postoju. Podstawka pod dokumenty i biurko utworzone po złożeniu centralnego siedzenia pozwolą na sprawne dopełnianie formalności.

 

Technologie dla maksymalnego bezpieczeństwa

Dlaczego jeszcze Jumper Van jest dobrym wyborem dla Twojego biznesu? Ponieważ to auto, które dba o towar i o kierowcę na każdej trasie. Jumper został wyposażony w nowoczesne rozwiązania ułatwiające transport w trudnych warunkach. Innowacyjny system zjazdu ze wzniesienia HDC pozwoli na utrzymanie stałej prędkości na stromych wzniesieniach nawet przy dużym obciążeniu, a kamera cofania z funkcją kontroli załadunku umożliwi precyzyjne manewry na ciasnym placu lub w przestrzeni miejskiej. O bezpieczeństwo zadba także alarm niezamierzonego przekroczenia pasa ruchu oraz kontrola ciśnienia w ogumieniu. Opcjonalnie auto może być wyposażone w nowoczesną nawigację z ekranem dotykowym.

Jumper 30 BlueHDi L1H1
Marka, model: CITROEN Jumper 30 BlueHDi Euro 6
Cena katalogowa: 91 250 zł netto
Niska wpłata własna

Wpłata własna 1%
Raty leasingowe: 1329zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Podniesiona wpłata własna

Wpłata własna 25,00%
Raty leasingowe: 909zł netto
Wykup: standardowy
Okres finansowania: 60 mc

Nasza oferta na Jumper-a

  • okres leasingu do 84mc
  • wpłata własna od 1% wartości
  • w oparciu o procedury uproszczone
  • możliwość kształtowania dopasowania wykupu

Zamów kontakt z doradcą

Imię i nazwisko
Telefon
Mail

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Prezentowane zdjęcia są poglądowe, mają charakter wyłącznie przykładowy – na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego dostępne za dopłatą.