Leasing dla nowych firm

Leasing dla nowych firm

Dla nowych firm skorzystanie z leasingu stanowi doskonałą okazję do zoptymalizowania kosztów, wynikających w pierwszym okresie działalności, zwykle obarczonym największym ryzykiem finansowym. Wybór korzystnych rozwiązań sprawi, że stosunkowo niskim kosztem przedsiębiorstwa otrzymują niezbędną i doskonałej jakości flotę samochodową lub sprzęt, a jednocześnie oszczędzają wliczając znaczną część kosztów leasingu do kosztów uzyskania przychodów.

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonale dopasowane opcje leasingu finansowego lub operacyjnego do potrzeb Państwa działalności, zarówno jeśli chodzi o auta nowe, jak i używane. Jesteśmy kimś więcej niż firmą leasingową, bowiem naszą rolą jest przede wszystkim znalezienie najbardziej dopasowanej do potrzeb klienta oraz najkorzystniejszej z finansowego i biznesowego punktu widzenia oferty.

Uproszczona procedura i korzystne warunki

Umożliwiamy skorzystanie ze swojej oferty doradztwa leasingowego nowym firmom już od pierwszego dnia działalności gospodarczej. Zdając sobie sprawę, że rozkręcanie biznesu jest procesem czasochłonnym, do absolutnego minimum ograniczyliśmy procedurę uzyskania leasingu dla nowych przedsiębiorstw. Wystarczy nam dostarczenie dokumentów z KRS i CEIDG oraz dowód osobisty właściciela. Proces decyzyjny zamyka się zwykle w kilku godzinach, a po uiszczeniu wpłaty własnej dostarczamy klientowi przedmiot leasingu.

Wpłata własna wynosi minimalnie 1% wartości przedmiotu leasingu. Maksymalny okres finansowania wraz z wiekiem przedmiotu wynosi zaś 8 lat. Dzięki temu zapewniamy elastyczność małym firmom, które decydują się na leasingowanie używanych aut i maszyn, które pozwalają na obniżenie kosztów, a jednocześnie gwarantują pełną funkcjonalność i niezawodność.

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta doradztwa leasingowego nie dotyczy wyłącznie nowych i używanych aut. Nasza misja polega na dostarczaniu optymalnych rozwiązań klientom prowadzącym działalność w wielu branżach, dlatego oferujemy również leasing samochodów dostawczych i ciężarowych, sprzętu medycznego, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i maszyn produkcyjnych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferując pakiety dostosowane do potrzeb i możliwości, uwzględniających specyfikę poszczególnych branż, jak i klientów indywidualnych i wolnych zawodów.

Dzięki licznym pakietom stworzonym dla naszych klientów na bazie długoletniego doświadczenia na rynku, doradzamy w wyborze optymalnej konfiguracji finansowania w lesaingu finansowym i operacyjnym, zwracając uwagę na specyfikę branży, możliwą wysokość wkładu własnego i wliczenie kosztów rat leasingowych, podatku VAT oraz amortyzacji do kosztów uzyskania przychodu.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą dla nowych firm lub kontaktu z ekspertem, który po dokonaniu analizy pomoże Państwu wybrać najkorzystniejszą opcję leasingu.

Oferta pod tytułem „Nowa firma leasing środka trwałego” u nas to:

Okres leasingu do 8lat

niska wpłata własna już od 1%

wymogi dokumentowe ograniczone do minimum

udzielenie finansowania w oparciu o procedury uproszczone